Počet stránek ve webu: 42.859

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Chcete si vyzkoušet hraní přes online kasina, ale nevíte, kde a jakým způsobem zajistit vlastní bezpečí v hazardním prostředí online, které je dnes (05.12.2023) dostupnější než kdykoli dříve. Existuje hned několik možností pro hráče, kterých je možné hojně využívat, a to také v rakouském herním prostředí. Kromě licencovaného prostředí je totiž možné využívat také anonymních a zcela bezpečných metod – jako jsou vouchery Paysafecard.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Je možné v Českej Republike predávať výrobky s obsahom HHC (látka podobná THC). Umožňuje to nejaký zákon alebo vyhláška? Alebo je predaj regulovaný neakým zákonom? Ak áno, kde získam plné znenie tejto vyhlášky alebo zákona? Je možné takýto dokument apostilovať pre potreby súdu v zahraničí? S pozdravom Bohuslav.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Hraní kasinový her patří mezi jednu z nejoblíbenějších zábav pro milovníky adrenalinu, napětí, ale také možnosti vyhrávat skutečné herní prostředky. V rámci českého herního prostředí je možné najít plně licencovaná česká, ale také zahraniční kasina s mezinárodní licencí, a díky tomu je zde nejen různorodé, ale také bohaté herní prostředí.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Má matka dala mému nevlastnímu otci jakousi plnou moc. Plnou moc připravoval právník mého nevlastního otce. Má matka nemá kopii plné moci, nepamatuje si předmět plné moci a nepamatuje si, datum kdy plnou moc udělila. Právník mého nevlastního otce odmítá předat kopii plné moci. Má matka by nyní plnou moc chtěla odvolat.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Bratr se před mnoha lety rozvedl, jeho bývalá manželka si ponechala jeho příjmení, přestože se znovu vdala. Teď je dokonce ve vězení za opakované podvody a majetkovou trestnou činnost. Celá naše rodina se za ni stydí, že vláčí naše dobré jméno bahnem. Můžeme ji nějak přinutit, aby změnila příjmení?

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Bratr je pacient psychiatrické léčebny, je v ochranné ústavní léčbě. Není zbavený svéprávnosti. Do léčebny mu chodí jeho invalidní důchod a zde je problém. Paní primářka požaduje od nás rodinných příslušníků žádost, pokud on nám chce poslat část peněz, zároveň žádanku od bratra na vyplacení těchto peněz. Zároveň chce rozpis co mu z peněz koupíme a následně doložit účtenky, faktury.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Partner mne chce, aby zajistil pro mne prostředky k důchodu v rámci dědictví, zabezpečit garsonkou. Má své tři dospělé dcery, mezi které bude rozdělovat další majetky. Byt mi chce dát partner do mé smrti a poté má přejít do vlastnictví momentálně tříleté vnučky. Co mne čeká, pokud dědictví přijmu, nebo na co si mám dát při právních úkonech pozor.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Vyřídila jsem svému příteli z Tuniska pozvání ke krátkodobému pobytu v České republice, úřad VFS v Tunisu mu ale odmítl vydat vízum, i když byly splněny všechny potřebné podklady pro jeho vyřízení. Chci se zeptat, zda je možnost odvolání, případně požádat o radu, jak dále postupovat. Děkuji. Anastázie.

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Chtěla bych se zeptat, jak postupovat v případě, kdy mi soused vyhrožuje tím, že na mě pošle svého agresivního psa. Již v minulosti jsme čelili útokům tohoto psa, který chodí bez vodítka a košíku a napadá jiné psy - i toho našeho. Majitele psa jsme na toto chování upozornili jak slovně, tak písemně slušnou cestou.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Technologie je nepopiratelná síla, která prostupuje každý aspekt našeho života. Od způsobu, jakým komunikujeme, až po to, jak pracujeme, učíme se a hrajeme si, jeho stopy jsou všude. V tomto článku prozkoumáme transformační sílu technologie a to, jak tvoří naši současnost a naši budoucnost.