Počet stránek ve webu: 41.368

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Dcera odešla od partnera s kterým má dvě děti. On si vynutil střídavou péči.   Stále jí píše přímo odporné SMS a maily, nadává, vyhrožuje, uráží ji neustále a velmi velmi hnusně. Je velmi zámožný. Vyhrožuje že se s dětmi odstěhuje do zahraničí, bere je na exotické dovolené aniž by se ohlížel na její souhlas,   dává je do velmi drahých soukromých školek, takže ona je musí dávat do běžných protože ty jeho by nezaplatila.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Exmanželka kamaráda mu vlezla do telefonu, nafotila si konverzace co tam měl s jinými ženami (i když už byli v rozvodovém řízení) a rozesílá to dal po lidech. Je to trestní čin? Ex manželka s 2 dětmi stále bydlí ve společném bytě, který je teď předmětem rozvodu a SJM a vše platí kamarád. Jak donutit exmanželku platit aspoň půlku? Může ji zrušit vodu, plyn, elektřinu? Nebo jaké jsou možnosti?

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Vzal jsem si úvěr na zařízení bytu u stavební spořitelny, kterým ale byl refinancován i úvěr, za který jsme si pořídili auto. Uvedl jsem tedy nepravdivé údaje. Celé jednání o tomto úvěru sjednala s poradcem manželka, která je momentálně na mateřské dovolené, ale není podepsaná na úvěrové smlouvě, která byla na částku 700.000 Kč.

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Bývalý přítel a kolega v zaměstnání mě 2,5 roku (nyní 1/2022) v intervalech stalkuje. Píše nevyžádané zprávy, nadává mi i v práci před zákazníky, když telefonuji, číhá na mě cestou z práce a honí mě v autě, vytvořil mi na FCB falešný profil a úvodní foto dal nahou fotku, jeho chování je nepředvídatelné, mám strach i o syna. Předem moc děkuji za radu. S pozdravem Linda.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Je to týden (nyní 26.1.2022) co se u mě na bytě (zděděno po otci) objevil neoprávněný odběr elektřiny v podobě kabelu mimo hodiny distributora napojený na akumulační topení v bytě. Zálohy za elektřinu platím řádně a o tomto problému jsme nevěděl, jelikož otec byl elektrikář a nějakým způsobem to dokázal udělat. Od té doby mě vyšetřuje policie a ČEZ.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Co si počít s matkou sousedky, která mně a manžela verbálně napadá, lhostejno kde (ulice, prostory domu, obchod). Je to nesmírně obtěžující. Vše začalo, když jsme ji upozornili, že nemá manipulovat s ventily na topení a od toho okamžiku peklo. Na její výpady se snažíme nereagovat, ale víte, jak to je. Je-li ve vaší bezprostřední blízkosti, tak ji odpálkujeme ať pokračuje v cestě a snažíme se pokračovat.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Měl bych dotaz ohledně přeprodeje pozemku v zahraničí. V roce 2017 jsem se nechal nalákat od kamaráda, který v té době napůl žil v ČR a napůl na ostrově Roatan (Honduras). Tehdy říkal, že tam obchoduje s pozemky a že na tom velmi vydělává. Zkrátka že může levně koupit a se ziskem do roka prodat dál.   Koupil jsem tedy "téměř na dobré slovo" pozemek a čekal, že do roka se mi to zhodnotí.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Zajímá mě, jestli může cizí osoba z ulice beztrestně otevřít dveře osobního vozu, ve kterém zrovna sedí řidič vozu. Stalo se mi to ve chvíli, kdy jsem seděla na místě řidiče v zaparkovaném voze a cizí osoba z ulice mi chtěla něco sdělit. Je na toto počínání pohlíženo jako na hrubé, případně jako vniknutí do osobní zóny? Dveře nebyly zamčeny, ale zavřený a já jsem seděla sama na místě řidiče. Děkuji vám za odpověď. Klaudie.

1 1 1 1 1 Hodnocení 2.00 (1 hlas)

Máme internetový obchod a kamennou prodejnu, asi patříme mezi growshopy, ale snažíme se prezentovat jako zahradnictví pro vnitřní prostory, ale i venkovní. Každopádně hlavním sortimentem, kde jsou pěstební světla, pěstební boxy, hnojiva atd, tak spadáme nejspíš do kontroverznějšího oboru. Nicméně teď v kamenné prodejně bychom rádi přidali do sortimentu CBD květy a oleje, vlastně všechny produkty legální z konopí.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Obracím se na Vás s prosbou o pomoc při řešení mého dopravního přestupku. Dnes (19.01.2022) jsem vyzvedl z datové schránky rozhodnutí Měú v Trutnově, které Vám zasílám v příloze. Domnívám se, že přestupek by měl být promlčen a rozhodnutí bylo vydáno po promlčecí lhůtě a tím pádem by mělo být nepravomocné.