Počet stránek ve webu: 41.537

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Moje přítelkyně včera (29.09.2022) porodila syna a někdo na ní podal anonymní udání, že fetuje. Lékaři tvrdí, že jí udělali testy. V krvi našli metamfetamin a thc, ale výsledky nám nikdo neukázal. Teď jí zastavili laktaci, aby nemohla kojit. Co mám dělat?

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Je obvodní lékař nějak povinnen mi napsat zprávu o úraze. Nikdy dřív jsem u bývalé praktické lékařky nenosila žádné předvyplněné papíry z pojišťovny, ani moje pojišťovna to nikdy nechtěla. Vždy jsem jen poslala zprávy a konečnou zprávu mé pojišťovačce a bylo vyřízeno.   Nyní mi praktický lékař nechce zprávu vydat, pouze na objednání a s vyplněnou žádostí.

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Zajímá mě, jaký termín má Česká lékařská komora na odpověď na moji stížnost. Doporučený dopis odešel 4.5.2022, dodnes nemám odpověď. Stěžuji si na lékaře, který mi dělal bypass ve stehně. Že se operace nepovedla, na to si nestěžuji. Ale když jsem k němu chodila na kontroly a neustále si naříkala na bolest, tvrdil mi, že bolesti jsou buď neuropatické (přitom doktor neurolog neuropatii vyloučil), nebo mě posílal k psychiatrovi, že ty bolesti mám v hlavě.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Syn byl na operaci slzných kanálků (endoskopicky zavedena hadička) v 5-ti měsících života. Po pár dnech hadička zmizela, lékař mi vynadal, že jsem dítě neohlídala. Vyžadovala jsem podrobnější vyšetření oka + dutin nosních, ale byla jsem označena za hysterickou matku. Dle primáře Odehnala (FN Motol oční klinika - děti) možnost, že by hadička někam odplula a zapouzdřila se, nebyla připuštěna.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Chcela by som sa opýtať či je možné žalovať šikanu pri pôrode. Pri pôrode sa stala rada vecí, kedy personál volil spôsoby ktoré mi spôsobovali  väčšiu bolesť než bolo nutné. Pri pôrode ma bez zdravotných dôvodov uviazali remeňmi do pozície, kde som mala opierku za chrbtom kolmo hore, nohy boli na dotyk s telom tak tesno, že som videla moje vlastné pôrodné poranenia a ako vyberajú dieťa.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Během "dlouhého covidu" jsem ze strachu oběhal na doporučení praktického lékaře několik vyšetření. Vše dopadlo v podstatě dobře a již se cítím stejně jako před covidem (cca po 4 měsících). Bohužel mi byla stanovena diagnóza spánkové apnoe (téměř jistě tím trpím dlouhodobě, možná už od narození, bez příznaků). Nyní se mi Nemocnice snaží nanutit dýchací přístroj s maskou, jako nutnou podmínku pro kvalitní spánek.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Můj táta má od prosince 2021 diagnostikovanou cervikální dystonii. Zdravotnické zařízení VFN v Praze. Jako léčebný postup byla navržena aplikace botulotoxinu do krku, kterou 7.1. 2022 podstoupil. Informovaný souhlas vydán. Do té aplikace injekce měl táta pouze "estetický" problém. Hlavu měl mírně nakloněnou/natočenou, ale mohl s ní hýbat a nijak extra ho to neomezovalo.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

S manželkou jsme navštívili soukromou kliniku a po informační schůzce jsme se rozhodli jít do umělého oplodnění formou inseminace, spermie formou dárcovství. Já mám soudně nařízenou sexuologickou léčbu, která se v květnu 2019 z ústavní přeměnila na ambulantní. Od r. 2015 do r. 2017 jsem byl ve VTOS za zvlášť závažný čin sexuální povahy.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Vrátím se pár let zpět, kdy jsem ještě studovala na střední škole. V květnu roku 2009 jsem bohužel neodmaturovala, a ani v září téhož roku. Maturitu jsem složila až v zimním termínu, tedy v lednu 2010. Ale v září roku 2009 jsem nastoupila na jazykovou školu, roční pomaturitní kurz cizího jazyka, s tím, že musím nejpozději v zimním termínu maturitní zkoušku složit, aby mi zůstal status studenta.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Potřebuji si stěžovat na vypracovaný znalecký posudek, kde je evidentně vyroben zápis, který nebyl nikdy ve zdravotnické dokumentaci. Jednak je špatně napsaná zdravotní pojišťovna pacienta a úplně neznámá lékařka se zde podepsala atd. Je tam toho více. Nikdo na to nereagoval na naše námitky. Kam tento znalecký posudek zaslat a kde si na tento lživý výtvor stěžovat, aby to někdo bral vážně?