Počet stránek ve webu: 40.662

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsme v zoufalé pro nás neřešitelné situaci. Naše maminka (79 let) je hospitalizovaná v zařízení následné intenzivní péče po 4 měsíčním pobytu na popáleninové klinice v Praze. Už jsme ji nemohli vidět 2 měsíce, maminka podle lékařů je apatická, pesimistická, nespolupracuje. Domníváme se, že by ji pomohla naše návštěva.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jdu na odebrání dělohy (hysterektomie). V mém věku doporučují odstranit i vaječníky (adnexotomie), neboť neplní již funkci, což je v každém informovaném souhlasu a je to lež! Spoustu let mám nastudováno, vaječníky fungují po celý život, jsou to žlázy s vnitřní sekrecí, tudíž si je odstranit nenechám.

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Jak postupovat a jaké mám možnosti v následujícím problému. V souvislosti s povinným nošením roušek ve školách jsem kontaktovala naši dětskou paní doktorku, jelikož dcera má při delším nošení roušky zdravotní komplikace typu bolest hlavy, závratě, vyrážka v obličeji, špatné dýchání a s tím spojené panikaření, že se nemůže dodýchnout, atd. , aby nám napsala potvrzení o těchto zdravotních problémech a mohli jsme je předložit ve škole.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsem absolventkou bakalářského studia fyzioterapie, nyní studuji již magisterský obor. Ráda bych si udělala neakreditovaný masážní kurz a pracovala v Nestátním zdravotnickém zařízení na dohodu o provedení práce DPP a dělala pouze masáže těhotných. V zákoníku práce jsem nalezla pouze, že jako bakalář fyzioterapie musím pracovat rok pod odborným dohledem při vykonávání fyzioterapie.

1 1 1 1 1 Hodnocení 4.00 (4 hlasů)

Mám dotaz ohledně roušek v obchodě mimo nouzový stav. V případě, že není vyhlášený nouzový stav, má právo mě prodavačka neobsloužit v obchodě bez roušky a popřípadě jak se můžu bránit, či popřípadě kam podat stížnost. Předem děkuji za odpověď Karlíček.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Zajímalo by mě, jestli se smí prodávat ústní roušky obyvatelstvu v České republice. Jestli ne, tak mohu to udělat, tak že budu prodávat antibakteriální gel a k tomu dám roušku, tu samozřejmě započítám do ceny.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Před několika dny (nyní 11.3.2020) jsem neuváženě zavolal do psychiatrické ambulance a objednal se na vstupní vyšetření. Sestra si ode mě vyžádala odůvodnění žádosti a datum narození. Do psychiatrické ambulance jsme si domluvili sezení na 20.3.2020. V tento moment již o vyšetření nemám zájem.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Mám dotaz ohledně bodového hodnocení pracovního úrazu: utrpěl jsem pracovní úraz. V DPN dočasné pracovní neschopnosti jsem byl skoro rok, a stále mám problémy při zátěži, nemohu dělat dřepy atd. Trvalé následky mi lékař vypsal na omezení pohyblivosti lehkého stupně za 800 bodů číslo 9.16, které mi i byly vyplaceny i to omezení platí.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Ráda bych se na Vás obrátila s dlouho trvajícím sporem s organizací, která tvrdí, že VŠICHNI pracovníci v sociálních službách se musejí nechat očkovat. Konkrétně se jedná o sociálně-terapeutické dílny (cílová skupina mentálně postižení lidé), kde opravdu jako vedoucí tohoto pracoviště nevidím zvýšené riziko nákazy hepatitidy typu B.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

28.8.2019 jsem obdržela tuto zprávu od mých nájemníků: "V bytě jsme objevili 28.7.2019 1 štěnici. Ihned jsme kontaktovali správkyni bytových jednotek společně se Sokolovskou bytovou. Ti nám sdělili, ať si dezinsekci necháme provést na své náklady. Jelikož údajně ostatní byty tento problém nemají.