Počet stránek ve webu: 40.890

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Potřebuji si stěžovat na vypracovaný znalecký posudek, kde je evidentně vyroben zápis, který nebyl nikdy ve zdravotnické dokumentaci. Jednak je špatně napsaná zdravotní pojišťovna pacienta a úplně neznámá lékařka se zde podepsala atd. Je tam toho více. Nikdo na to nereagoval na naše námitky. Kam tento znalecký posudek zaslat a kde si na tento lživý výtvor stěžovat, aby to někdo bral vážně?

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Dcera (8 měsíců) má epileptickou encefalopatii se supresion burst s infaustní prognózou. Na začátku března 2021 začala mít dcera třesy těla, proto jsme navštívili paní neuroložku. Dcera měla vyšetření EEG i ultrazvuk mozku. Ultrazvuk mozku byl prý v pořádku a EEG dle dr. také. Nicméně, protože v cizině, kde žijeme, každý den bojujeme s jazykovou bariérou, doprovázela nás na vyšetření EEG medička, která uměla AJ.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

09/2020 mi zemřel tatínek a chtěla bych vědět příčinu. Vzhledem k tomu, že byla provedena zdravotní pitva se se mnou nechce nikdo bavit. Dá se to nějak obejít? Může mě nechat do pitevního protokolu podívat jeho praktický lékař, který o něj zažádal na mé náklady?

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsme v zoufalé pro nás neřešitelné situaci. Naše maminka (79 let) je hospitalizovaná v zařízení následné intenzivní péče po 4 měsíčním pobytu na popáleninové klinice v Praze. Už jsme ji nemohli vidět 2 měsíce, maminka podle lékařů je apatická, pesimistická, nespolupracuje. Domníváme se, že by ji pomohla naše návštěva.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jdu na odebrání dělohy (hysterektomie). V mém věku doporučují odstranit i vaječníky (adnexotomie), neboť neplní již funkci, což je v každém informovaném souhlasu a je to lež! Spoustu let mám nastudováno, vaječníky fungují po celý život, jsou to žlázy s vnitřní sekrecí, tudíž si je odstranit nenechám.

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Jak postupovat a jaké mám možnosti v následujícím problému. V souvislosti s povinným nošením roušek ve školách jsem kontaktovala naši dětskou paní doktorku, jelikož dcera má při delším nošení roušky zdravotní komplikace typu bolest hlavy, závratě, vyrážka v obličeji, špatné dýchání a s tím spojené panikaření, že se nemůže dodýchnout, atd. , aby nám napsala potvrzení o těchto zdravotních problémech a mohli jsme je předložit ve škole.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsem absolventkou bakalářského studia fyzioterapie, nyní studuji již magisterský obor. Ráda bych si udělala neakreditovaný masážní kurz a pracovala v Nestátním zdravotnickém zařízení na dohodu o provedení práce DPP a dělala pouze masáže těhotných. V zákoníku práce jsem nalezla pouze, že jako bakalář fyzioterapie musím pracovat rok pod odborným dohledem při vykonávání fyzioterapie.

1 1 1 1 1 Hodnocení 3.67 (6 hlasů)

Mám dotaz ohledně roušek v obchodě mimo nouzový stav. V případě, že není vyhlášený nouzový stav, má právo mě prodavačka neobsloužit v obchodě bez roušky a popřípadě jak se můžu bránit, či popřípadě kam podat stížnost. Předem děkuji za odpověď Karlíček.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Zajímalo by mě, jestli se smí prodávat ústní roušky obyvatelstvu v České republice. Jestli ne, tak mohu to udělat, tak že budu prodávat antibakteriální gel a k tomu dám roušku, tu samozřejmě započítám do ceny.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Před několika dny (nyní 11.3.2020) jsem neuváženě zavolal do psychiatrické ambulance a objednal se na vstupní vyšetření. Sestra si ode mě vyžádala odůvodnění žádosti a datum narození. Do psychiatrické ambulance jsme si domluvili sezení na 20.3.2020. V tento moment již o vyšetření nemám zájem.