Počet stránek ve webu: 40.710

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Manžel utrpěl 28.2.2020 úraz, který byl způsoben při dosednutí na židli, která se rozpadla. Stalo se to v době ordinačních hodin a sestra byla svědkem. Utrpěl úraz zad + ramen. Jedno rameno bylo operováno a momentálně se doléčuje v rehabilitačním zařízení. Druhé rameno bylo operované již před 7 lety, ale následkem pádu se zhoršila jeho hybnost.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

V mém zrekonstruovaném bytě vznikla havárie, která byla způsobena chybou předchozího majitele. Tento mi ale odmítá zaplatit druhou část opravy s tím, že první část již byla drahá. Rozhodla jsme se tedy vymáhat dluh úřední cestou. Pokud vím, jde to řešit mimosoudně, nějakým občansko-právním řízením.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Dostal jsem se do zapeklité situace. Renovovali jsme koupelnu a pořídili jsme si sprchové dveře z bezpečnostního skla. Dveře jsme po dodání (proběhlo v pořádku) nechali namontovat řemeslníkem - zedníkem. Stalo se ale, že při utahování šroubů na pantech se dveře rozletěly na milion kousků (jak to tak u bezpečnostních skel bývá).

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

9/2019 byla provedena inventura na prodejně, kde jsem dělala pokladní. Pracovní poměr trval až do 1/2020. Pracovní smlouva ukončena dohodou. Není uvedeno, že bych cokoli měla zaměstnavateli hradit. Hmotná zodpovědnost končila dnem ukončení pracovního poměru. Po 9 měsících od bývalého zaměstnavatele přišel požadavek na úhradu manka.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Dědeček byl před cca třemi týdny (nyní 15.10.2020) přijat do nemocnice s diagnostikovanou leukemií, při příjmu (v pátek) byl jeho test na covid negativní, při převozu do krajské nemocnice (v pondělí) byl nový test pozitivní. Vzhledem k prvnímu negativnímu testu i skutečnosti, že před svou hospitalizací nebyl v kontaktu s nikým pozitivním, je zřejmé, že se nakazil v nemocnici.

1 1 1 1 1 Hodnocení 3.00 (1 hlas)

Můj syn při sjíždění z chodníku na silnici přehlédl automobil a ten jej následně srazil. Byla přivolána dopravní policie, která nehodu začala vyšetřovat. Syn byl uznán jako viník dopravní nehody (s tím souhlasím), při nehodě vznikla škoda na vozidle. Na místě jsem se domluvil s majitelem vozu a škodu uhradím. To prý nejde.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jak postupovat v případě odstoupení od smlouvy o dílo. V červenci 2020 jsem požádala řemeslníka - zedníka o stavební úpravy na mé rekreační chalupě. Jednalo se o dvě zakázky. 1 zakázka oprava místnosti na koupelnu se sprchou a zakázka č. 2. likvidace suchého wc a výstavba zídky z beton. tvárnic se stříškou.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsem vlastníkem jedné garáže v řadě 6-ti garáží s rovnou střechou (bez atiky). Vlastník sousední garáže léta neudržuje svou část střechy (lepenku), která je z hlediska krytiny již naprosto nefunkční, popraskaná, vydrolená a mně od něho zatéká do garáže - při dešti kape ze stropu i po stěně a opadává omítka.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Večer ve 20:30 hod jsem projížděl nákladním automobilem obcí s nákladem jehož výška byla 3,75 metru a strhl jsem telefonní dráty, které vedly nad silnicí. V poledne přede mnou projížděl nákladní automobil, který ty dráty popotáhl a odjel od události. Přitom starostka o té první události věděla a nechala to na druhý den. Co mě čeká? Děkuji Hynek.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Měla jsem několikaměsíční románek s jedním člověkem, který mě nakazil chlamydiemi a teď ještě řeším nějakou jinou bakteriální nákazu. Potom jsem objevila jeho blog www.lovcuvdenik.cz, kde jsem se dočetla, že žije velmi riskantním sexuálním životem (má sex se spoustou lidí), na což mě nikdy sám neupozornil a tudíž jsem se neměla šanci ochránit.