Počet stránek ve webu: 40.890

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Žiji s přítelem, který má s bývalou partnerkou dvě děti. Měsíčně na ně přispívá 5.000 Kč na obě dvě děti. Nejdříve s námi komunikovala normálně, brala telefony, odepisovala ale teď bohužel ani jedno nedělá. Soud proběhl, vyšel nějaký určitý rozsudek, který díky tomu, že se přestěhoval do jiného města nemůže plně dodržovat.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsem Slovenka, žijící přechodným pobytem v Česku, kde i pracuji. S přítelem, který je Čech, mám dvouměsíční miminko. Přítel se sice dle vlastních slov na miminko těšil, ale od porodu ani jednou neprojevil zájem o dceru. Sám od sebe se jí vůbec nevěnoval. Před těhotenstvím i v průběhu něj pil alkohol na celkem pravidelné bázi, a i přes moji snahu s tím nepřestal.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Mám syna 5 let. Jeho otec nyní 3 roky ve výkonu trestu. Nebránila jsem mu ve styku s jeho prarodiči ani s návštěvami ve věznici. Šťastně jsem se vdala, syn říká mému manželovi tati. Celkem máme 4 děti a vše výborně klape. Prarodiče od bývalého a jeho sourozenci nám dělají zle. Synovi zakazují, aby mému manželovi říkal tati apod.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Dle rozsudku předávám 1x za 14 dní syna ke styku s otcem, kde se schází poměrně dost lidí z pěti domácností. Předávání syna vnímám již delší dobu jako rizikové z hlediska možné nákazy koronavirem covid 19, tj. SARS-Cov-2. Otec na koronavirus nevěří, nenosí roušku, jezdí po návštěvách, atd.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsme úplná rodina, ale teď se naše dcera sama dobrovolně rozhodla odejít. Před týdnem jí bylo 18 let a 6.1.2021 se odhlásila z trvalého bydliště ke svému příteli do RD, kde žijí spolu, mají celé horní patro domu. Její přítel si vydělává, pracuje. Dcera studuje obor kadeřnice 2. rokem.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

S manželem, který byl na vozíčku jsme se dlouho pokoušeli o dítě, což se nepovedlo. Po marných pokusech jsem se domluvila se známým, který souhlasil i s podmínkami, že nebude zapsán do rodného listu a že se nebude podílet u výchovy dítěte. Manžel před dvěma lety (2018) zemřel a skutečný táta projevil zájem o dítě.

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Manžel má s bývalou ženou 2 děti. Syna ve střídavé péči, styk je stanoven na týden u matky a týden u otce a dceru, která je v péči matky, styk je stanoven co 14 dní od čtvrtka do neděle. Matka dětí má rakovinu a prochází chemoterapií, má strach z covid-19 a proto nechce, aby děti chodily k otci, obě děti si chce nechat u sebe a nechce je pouštět ani do školy.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

V současné chvíli jsem rozvedená. Před rozvodem byl podán Návrh na určení otcovství souhlasným prohlášením rodičů dle ust. § 777 Občanského zákoníku a § 416 ZŘS. Nyní jsme předvoláni. V předvolání se píše, že mám zajistit účast biologického otce. V době, kdy byl tento návrh podán, jsme se na všem takto domluvili a podepsali.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsme s manželem před rozvodem, máma 16 měsíčního syna. Manžel byl před lety na 2 léčeních kvůli pervitinu, obě neúspěšně. Před svatbou jsem věděla, že je uživatelem marihuany, na základě dohody, že se již drog nikdy nechytil jsme se vzali. Půl roku po svatbě byl na operaci, domů přinesl lékařskou zprávu a já se dočetla, že má poruchu osobnosti.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

S matkou mého syna (3 roky), jsme rozvedeni od prosince 2018. Syn byl svěřen do její péče a já syna mám na víkend 1x za 14 dní. Ovšem do loňského roku, přesněji do října 2019, kdy jsem se seznámil se svou nynější přítelkyní, jsem s matkou syna vycházel výborně a syna jsem mohl vídat i v týdnu či jsem ho měl víkend navíc v měsíci.