Počet stránek ve webu: 41.499

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Obracím se na Vás s dotazem ohledně falešného udání na OSPOD. Byla jsem udána na OSPOD kvůli týrání dcery a alkoholismu. Vše bylo smyšlené nejspíš za účelem poškození mého dobrého jména. Sociální pracovnice po návštěvě mateřské školy a našeho vysvětlení vše uzavřela a celá věc putovala do archivu. Můj dotaz zní, je možné zjistit člověka, který mě udal i za cenu trestního oznámení?

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Stal jsem se obětí podvodníků v oblasti bitcoinů. V bance jsem proto zablokoval přístup k účtu, kartě atd. Na policii jsem nic nehlásil, protože po zkušenostech z neobjasněností v několika mých dávných případech jsem se tím prostě neobtěžoval. Po pár dnech mi volal kriminalista, že se musím dostavit na kriminálku vypovídat. Moc se mi nechce.

1 1 1 1 1 Hodnocení 3.00 (1 hlas)

Napsala jsem stížnost na jednání konkrétní prodavačky (vedoucí prodejny), anonymně z toho důvodu, že jsem tam dříve pracovala. Nyní jsem na PN a budu odcházet na MD. Dozvěděla jsem se, že vedoucí stížnost nesnesla a dala výpověď, nyní vyhrožuje, že má “známého” u tajné policie a že zjistí kdo to poslal.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jaké informace musí banka poskytnout policii o účtu klienta, tzn. jestli jenom zůstatky, obraty nebo kompletní informace od koho platby přišly a kam platby odcházely? Děkuji. Sylva.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Byl jsem jednou prodavačkou nařčen ze sexuálního obtěžování. Jsem vedoucí v prodejně a tato prodavačka u nás pracuje od února 2020, je jí kolem 30 let, je samoživitelka, má přítele a co vím udržuje poměr i s otcem jejího syna. Protože neustále neplní nařízení vedoucího a zástupce, týkající se náplně její pracovní činnosti a jsou na ni stížnosti ze stran zákazníků, tak je logicky podrobena kritice a také srážkám prémií z osobního ohodnocení.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Měla jsem několikaměsíční románek s jedním člověkem, který mě nakazil chlamydiemi a teď ještě řeším nějakou jinou bakteriální nákazu. Potom jsem objevila jeho blog www.lovcuvdenik.cz, kde jsem se dočetla, že žije velmi riskantním sexuálním životem (má sex se spoustou lidí), na což mě nikdy sám neupozornil a tudíž jsem se neměla šanci ochránit.

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Chtěl bych se zeptat, zda je možné nějak zpětně podat žalobu na osobu co mě psychicky hlavně psychicky i fyzicky týrala? Ještě, když jsem bydlel s mamkou, sestrou, babičkou na 1/2 domu v té druhé bydlel strýc se svojí ženou a dcerou a dělalo mu velkou radost mě týrat klečením na zádech, to abych jeho zvedal pomocí kliků.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Stala jsem se obětí podvodného inzerátu na SBAZARU (Bazar na Seznam.cz), inzerát vypadal solidně, nebylo poznat, že jde o podvod. Šlo o přenosnou herní konzoli NINTENDO za 3.600 Kč. Pán mi poslal číslo účtu, jako standardně u podobných inzerátů, zaslal mi i ofocené doklady (občanka a řidičský průkaz - posléze se ukázalo, že jsou kradené).

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Manžel byl zadržen policejní hlídkou pro podezření z řízení pod vlivem alkoholu a vyzván k předložení řidičského průkazu ŘP, který ale u sebe v tu chvíli neměl. Nadýchal 1,38 promile a následně se i podrobil krevnímu testu. Nyní je stíhán pro trestný čin řízení pod vlivem návykové látky. Paradoxem všeho je, že v době zadržení vozidlo neřídil a šel po silnici.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Česká pošta mi ztratila balíček, který byl pojištěný na 1.000 Kč. Následně po mě chtěla doklad o ceně balíčku, v balíčku bylo nosítko. Doklad o ceně už jsem neměla, tak jsem dodala cenu z internetu a konverzaci mezi mnou a paní, které jsem nosítko prodala za 700 Kč. 16.12.2019 mi přišel dopis, že mnou podána reklamace byla shledána důvodnou a že mé žádosti o náhradu škody bylo vyhověno v plné výši.