Počet stránek ve webu: 43.133

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

2019 jsme podepsali (je nás více vlastníků) smlouvu o zprostředkování prodeje pozemků za dohodnutou cenu 600Kč/m2 s platnosti do 31.12.2020. Nová smlouva nebyla sepsána. Od roku 2023 probíhá etapový prodej. Za uskutečněný prodej dle smlouvy náleží paní makléřce provize 5% z ceny pozemku. Aniž by nás paní makléřka upozornila, poslala fakturu 5% provize + 21% DPH.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Naše společnost uzavřela Smlouvu o dílo na novostavbu rodinného domu pro manželé - fyzické nepodnikající osoby. Nyní cca 1 měsíc před plánovaným zahájením realizace stavby nám poslali emailem žádost o odstoupení od této Smlouvy o dílo. Následně jsme měli osobní setkání, kdy ústně nám řekli, že je situace velmi mrzí, že s naší firmou byla dobrá spolupráce, ale podařilo se jim zajistit realizaci jiným zhotovitelem za výrazně výhodnějších cenových podmínek.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsem klasickým zaměstnancem na HPP (40h týdně). V dubnu 2024 mi končí smlouva na dobu určitou a se svým zaměstnavatelem tak řešíme nový kontrakt. S tím řeším i navýšení mzdy, aby mi práce nadále dávala smysl. Aktuálně měsíčně pobírám 27.000 čistého. Mou ambicí je se dostat v čistém příjmu aspoň na 42.000, abych dosáhl minimálně průměrné mzdy na mé pozici v ČR.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Jsem živnostník, poskytuji marketingové služby. S klientkou jsem měla domluvu uzavřenou pouze ústně (práce na cca 10 hodin týdně). Celé léto jsme spolupracovali na dálku, po létě jsme se několikrát sešli osobně. V říjnu 2023 jsem bez předchozího oznámení odletěla do Spojených států amerických, přičemž jsem několikrát avizovala, že práci chci a jsem schopna dělat i nadále.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Již delší dobu obchoduji u společnosti InstaForex (obchodování rozdílových smluv - CFD), a má zkušenost se stala negativní, a to když brokerovi například "zamrzávaly" grafy v obchodních hodinách, nedošlo k vyplnění čekajících objednávek a pokynů, došlo ke špatně provedeným roll-overům atp. Jako třešnička na dortu se usadil fakt, že jsem byl mylně (snad i záměrně skrze jejich "navolávacích agentů" - retail manažerů) veden na. COM doménu namísto té evropské, a nyní je těžké se domoci pomoci, neboť jsem právě registrován mimo Evropu.

1 1 1 1 1 Hodnocení 4.50 (2 hlasů)

Prostřednictvím internetu jsem si našla pana Koudelu, který se specializuje na rodokmeny a adopci. Komunikace a informace probíhaly pouze po e-mailu.   Chtěla jsem najít své biologické rodiče. On mi podal informaci jak to probíhá a co vše k tomu potřebuje. Jediné co jsem mu poslala byl rodný list a chtěl plnou moc ověřenou od notáře, aby mohl zjistit informace.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Prosím o vaše stanovisko k řešení odstoupení od objednávky firmy SEYES Praha, Francouzská 30. Podal jsem osobně písemnou výpověď služby u Firmy SEYES do 4 dnů od podpisu objednávky. Byl jsem osloven jejich reklamou na internetu, kde nabízeli vyšetření metabolismu s vhodným stravováním pro dobré zdraví.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Uvažovali jsme o realizaci krbových kamen. Byli jsme se informovat ve firmě Super komíny. Dostali jsme nabídku. Ukázali jsme jaká bychom chtěli kamna. Bylo nám nabídnuto, že kamna objednají u svého dodavatele. Jako důchodci jsme chtěli realizaci od začátku až do konce. Při odchodu nám bylo sděleno, že jediné co musíme udělat, je jen základ pod komín.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Skrze právnickou osobu, provozuji internetový obchod s nábytkem. Využívali jsme služeb slovenské přepravní společnosti 123Kurier, s. r. o. , která v ČR podnikala skrze odštěpný závod IČO. V průběhu 09/2023 přepravce v ČR náhle ukončil činnost. K dnešnímu dni nám stále nebyly vyplaceny veškeré dobírky, které vybrali při doručení zásilek.

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Stavíme rodinný dům se stavařem, který s námi uzavřel smlouvu. Dům nám staví bez DPH, je to přes známost a udělal nám tedy speciální cenu. Stavba nějak postupovala, ale pomalu. Postupně jsme naposílali peníze, skoro 3.500.000 Kč. Pán s námi sice komunikuje, ale posledního půl roku se na stavbě nezměnilo skoro nic a pán nám jenom každý týden pošle výmluvu proč na stavbu nedorazí (nemoc, zraněné koleno, covid, nemocné děti atd.).