Nezabavitelná částka z platu, mzdy - výdělek 10.000 Kč

1 odpověď

Dobrý den,
pracuji jako operátorka ve vyrobě. Můj plat je 10.000 Kč ale mám exekuci a exekutor mi necháva jen 4000 Kč, ale z 4000 Kč se nedá vyžít celý měsíc. Platím ubytovnu, protože na pronájem nemám a pak mi už nic nezbyde.
Kolik mi exekutor musí nechat.
Diky předem za odpověd.

Dobrý den. Při Vámi uvedeném příjmu činí nezabavitelná částka 8.730, - Kč. Proto se obraťte na exekuční soud (podle Vašeho trvalého bydliště), aby ve smyslu § 289 občanského soudního řádu určil výši splátek.