Exekuce bývalého manžela jsou doručovány na mou adresu

6 odpovědí

Dobrý den, prosím o radu. Od roku 2004 sem rozvedená a bývalý manžel mi v roce 2009 daroval svůj podíl na nemovitosti. Nebydlí zde, je veden na úřadě města a nevídáme se. Minulý týden zde přišel ústřižek z Karviné, obávám se soudů a exekuce bývalého muže. Ptám se tedy, mám se nějak ochránit před exekutorama, i když s dluhama manžela nemám nic společného? Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Co znamená, že Vám přišel ústřižek z Karviné?

Děkuji za zájem. ústřižek zde zanechala poštovní doručovatelka. oznámení od soudu Karviná. takže jsem se, možná mylně, domnívala, že je to něco exekučního pro bývalého muže a měla sem strach, zda to nějak nemůže postihnout mě a dceru.

Pokud Vám bylo doručeno něco od soudu, neznamená to automaticky exekuci. Nejlépe bude, když si oznámení od soudu vyzvedenete a podle jeho obsahu pak bude možné poradit, co dál. Takto obecně vůbec nelze říct o co se jedná.

Ty problémy a obsílky sou bývalého muže, čili nemám přístup, ale, chtěla sem jen vědět, zda jsem chráněna, nebo zda podniknout nějaká opatření předem. kdyby náhodou. moc Vám děkuji, jsem vděčna za Vaši pomoc:-)

Když nevíte proti čemu se bránit, nelze Vám konkrétně poradit. Jediné opatření, které můžete momentálně učinit, je nahlásit soudu novou doručovací adresu Vašeho bývalého manžela.

Dobře tedy. zatím děkuji a přeji krásné dny:-)