Lhůta na odpověď na žádost o pozastavení neoprávněně prováděné exekuce

1 odpověď

Dobrý den,
jako Host 552 jsem 30.1.2014 žádala o radu ohledně exekuce manžela která je strhávána z mé mzdy.
ODKAZ
Radu jsem obdržela a napsala žádost o pozastavení neoprávněně prováděné exekuce na exekutorský úřad v Brně panu Krejsovi, žádost byla odeslána 21.2.2014. Do dnešního dne tj. 5.5.2014 jsem ale neobdržela žádné vyjádření ani mi nebyla ona exekuce pozastavena.
Jak mám dále postupovat? Na koho se mám obrátit? Manžel 22.2.2014 odešel ze společné domácnosti a na mě zůstalo placení jeho exekuce, která ovšem vznikla více jak rok před uzavřením našeho sńatku (10.11.2012) což mohu prokázat a doložit.
Děkuji za radu.

Dobrý den. Po podání návrhu má exekutor do 15 dnů vyzvat ostatní účastníky řízení, aby se vyjádřili, zda s návrhem souhlasí. Následuje lhůta 30 dnů pro jejich vyjádření. Pokud nebude návrhu vyhověno, exekutor jej sám postoupí exekučnímu soudu. Nemusíte proto dělat nic.