Možnost vybrat dvojnásobek životního minima v exekuci - kam poslat žádost?

2 odpovědi

Dobrý den,
mám exekuci, v dopise jsem obdržel info, že si v bance mohu vybrat do výše dvojnásobku životního minima a to jednorázově.
Tato žádost se sděluje kde a jak a kolik Kč to v roce2014 dělá?
Děkuji.

Dobrý den. Žádost se podává u toho peněžního ústavu, který vede Váš účet, písemně nebo ústně na přepážce. Životní minimum činí 3.410, - Kč.

děkuji