Spojení exekucí a snížení celkové výše splátky exekutorům

1 odpověď

Dobrý den,
katastr nemovitostí - mám uveden příkaz k prodeji nemovitosti - zástavní právo exekutorské. Jednu exekuci splácím - jde o částky 108.000 Kč a cca 150.000 Kč.
Na domě mám hypotéku a nerad bych o něj přišel. Je možné to nějak zachránit, aniž bych přišel o střechu nad hlavou? Bohužel jsem veden v registru dlužníků (neplatičů) a tak to nemohu vyřešit půjčkou.
Popřípadě šlo by nějak ony dvě exekuce sloučit do jedné, abych platil jednotnou částku? A né jednomu exekutorovi 9.000 Kč, druhému 9.000 Kč a zadlužovat se dále vzhledem k neschopnosti splácet například onu hypotéku.
Předem děkuji, s přáním krásného zbytku dne pan X.

Dobrý den. Spojení exekucí vedených několika různými exekutory je možné pouze při vymáhání jistin do výše 10.000, - Kč. Proto šanci na spojení exekucí nemáte.