Změna pracovního místa na krajském úřadu

1 odpověď

Dobrý den
Pracuji na jednom krajském úřadu na pozici projektový manažer se smlouvou na dobu neurčitou.
K 1.4. došlo ke změně organizační struktury a mě si pozvali na personální oddělení k podpisu změny smlouvy (s nadpisem, "po vzajemne domluvě"), kde mi oznámili, že se nic nemění, jen mi přejmenovali pozici na referenta.
Toto jsem nepodepsal, neboť se domnívám, že je to změna smlouvy. Odůvodnění bylo, že pojem projektový manažer, se na našem odboru již nenachází a všichni jsou referenti. Toto ovšem není pravda. Dva lidé byli z referenta přejmenování na projektového manažera.
Jelikož jsem i tak odmítl podepsat, bylo mi oznámeno, že se nic nemění, že mám stejnou plastovou třídu a tak pokračuji v zaměstnání.
Je to takto správně? Mám platnou smlouvu, kde se uvádí Projektový manažer, na dobu neurčitou. V telefonním seznamu jsem označen jako referent a i můj nadřízený je jiný než byl před 1.4.
Děkuji za radu jak postupovat.

Dobrý den.
Dotaz píšete do nesprávné sekce webu. Zde jsou jen dotazy na exekuci a insolvenci.
Požádejte o zpracování správkyni textů na admin@bezplatnapravniporadna.cz
a pošlete jí prosím URL odkaz na tento nepřednostní dotaz, který je:
https://www.bezplatnapravniporadna.cz/home/dotazy-exekuce/questions/8415-zmena-pracovniho-mista-na-krajskem-uradu.html
Děkuji Vám.
MUDr. Zbyněk Mlčoch - zakladatel a hl. správce webu poradny