Neoprávněná exekuce vymazání

1 odpověď

Dobrý den,
prosím o radu s dalším postupem. Přestože jsem několikrát telefonicky žádala různé exekutory, jelikož si spis předávali o vymazání exekuce z mého LV, jelikož jsem svůj dluh vůči společnosti splnila a byla jsem v lednu v roce 2021 oddlužněna. Nebylo tak učiněno! Dokonce jsem poslala v roce 2022 e-mail i Exekutorské komoře o nápravu, ale ani mi na e-mail neodpověděli.
Předem děkuji za odpověď. MD

Dobrý den.
Váš dotaz se netýká výkonu exekuce ani oblasti insolvence (insolvenčního řízení). Dotaz proto prosím uložte do formuláře na stránce http://www.PoslatDotaz.cz
Děkujeme za pochopení.