Žádost o ukončení exekuce - vzor ke stažení online zdarma

6 odpovědí

Dobrý den,
Z exekutorské komory jsem se dozvěděl, že mám právo žádat o ukončení exekuce. Poněvadž paragrafům nerozumím, potřeboval bych takovou žádost sepsat nebo poskytnout vzor? Kde by byl ke stažení online?
Díky moc.

Dobrý den. Návrh na zastavení exekuce musí obsahovat vylíčení skutečností, kterými jej odůvodňujete, musí k němu být přiloženy kopie dokladů prokazující Vaše tvrzení a musí být adresován exekutorovi s uvedením adresy exekutorského úřadu a exekuční spisové značky. Nemusíte uvádět konkrétní čísla paragrafů, podání se posuzuje podle obsahu.

Tomu rozumím, ale jak by taková žádost měla vypadat? Aby to bylo v pořádku. Mám totiž zablokované dva účty, výplatu mám minimální, přesto mám exekuci i na plat. doklady jim samozřejmě k tomu pošlu.

Dotazu nerozumím - jak by žádost měla vypadat jsem Vám popsal již v předchozí odpovědi.

Dobrý den, Tak jsem vytvořil nějakou dohodu. myslíte že by to takto mohlo být? Děkuji

.
..
.

Exekutorský úřad.
JUDr.
.
IČ:
..

Věc: Žádost o ukončení exekuce

V Praze dne..

Dobrý den,

Žádám o ukončení exekuce č. j. :. společnosti JUDr. Miky, Exekutorský úřad Klatovy ve výši. CZK. Z důvodu mé platební neschopnosti. Mám minimální plat (viz příloha), mám zablokovaný účet (viz příloha), mám exekuci na plat (viz příloha). Nemohu proto uspokojit tuto pohledávku. Nemohu si výplatu nikam posílat, a nemám to z čeho platit. Nevlastním žádný majetek.

Děkuji mnohokrát

..

Dobrý den. Ještě bych doplnil, od kdy máte zablokovaný účet a kdy byla nařízena exekuce na Vás plat.

Dobře, moc děkuji.