Žádost o odpuštění části úroků exekuce - vzor ke stažení, náležitosti

1 odpověď

Dobrý den.
Prosím o radu jak správně napsat a co vše je nutné uvést do žádosti o odpuštění části úroků u exekuce. Mám na mysli odborné a právní formulace. A je správně, když uvedu i žádost o počítání úroků z jistiny nikoli celé částky?
Nebo mohu požádat jen o jednu věc?
Děkuji

Dobrý den. V žádosti o prominutí úroků z prodlení není nutné uvádět žádné odborné a právní formulace. Pouze uvedete, že žádáte o prominutí úroků z prodlení z částky. , od. , přiznaných rozsudkem OS v. , ze dne. Úroky se vždy počítají pouze z jistiny.