Exekuce za poplatky ČT

1 odpověď

Dobrý den bylo mi strhnuto 13 000 Kč exekutorem za neplacení poplatků České televize za období kdy už jsem nebydlel na uvedené adrese kde se měli poplatky platit. Tedy z adresy jsme se odstěhovali a tím i změnili trvalé bydliště. Díky za info Machan

Dobrý den, pokud jste se přehlásili k trvalému pobytu jinde a máte tak za to, že byla exekuce nařízena neoprávněně, podejte k exekutorovi návrh na její zastavení. V návrhu musíte prokázat jeho důvodnost příslušnými listinami.