exekuce stavební spoření

1 odpověď

Dobrý den, za nezaplacenou daň z nemovitosti /nedopatřením) ve výši 260 Kč mi byla dána exekuce na stavební spoření a došlo k odúčtování všech státních podpor a díky tomu mě exekuce místo cca 1000 Kč stojí asi 7000 Kč, je možné se proti tomu bránit? V době exekuce jsem měla i dva osobní běžné účty, kde byly finance k dispozici, primárně tedy měla být provedena blokace na jeden z mých běžných účtů, pokud se nemýlím? Děkuji

Dobrý den, pokud jste skutečně měla dostatek finančních prostředků na běžných účtech, měla být exekuce provedena na základě vydání exekučního příkazu postižením účtu (účtů). Doporučuji Vám podat stížnost na postup exekutora Exekutorské komoře ČR, která se uvedeným podáním musí zabývat a postup exekutora prověřit.