Vysoké vyúčtování za spotřebu tepla - výpočet spotřeby podle měřáku v bytě

1 odpověď

DOBRÝ DEN,
MOC PROSÍM O POMOC JESTLI JE V POŘÁDKU NAÚČTOVÁNÍ ZA NULOVOU SPOTŘEBU TEPLA S VLASTNÍM MĚŘÁKEM PŘÍMO V BYTĚ 4.800 KČ.
KDYŽ JSEM SE BYLA INFORMOVAT PROČ MUSÍM UHRADIT, TAK VYSOKOU ČÁSTKU, TAK MI BYLO ŘEČENO, ŽE SE SEČTE CELKOVÁ SPOTŘEBA CELÉHO BARÁKU A POTOM SE TO ROZPOČÍTÁ MEZI BYTOVÉ JEDNOTKY, COŽ MI NEPŘIJDE V POŘÁDKU, KDYŽ MÁME NULOVOU SPOTŘEBU TAK VYSOKOU ČÁSTKU PLATIT.
PROSÍM JE V POŘÁDKU TENTO POSTUP VYÚČTOVÁNÍ S VLASTNÍMI MĚŘÁKY.
STRAŠNĚ MOC DĚKUJI ZA ODEPSÁNÍ.

Váš dotaz se netýká výkonu exekuce. Dotaz prosím uložte do formuláře na stránce ODKAZ. Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině.
Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9-11. hodinou na stránce ODKAZ.

Dotazy prosím do poradny zasílejte vždy jen a pouze bez zapnutého caps-locku (ne velkými písmeny). Děkujeme.