Muze dojit k exekuci

2 odpovědi

Dobry den chci se zeptat. Pres facebook, marketplace bazar jsem se dotazala na dostupnost a moznost poslani postou u zbozi, pan co prodaval chtel nekprve adresu a. telefon ttak jsem si rikala ze zjisti postovne a treba mi zavola, nestalo tak jsem se zeptala co bude nasledovat nacez prisel dotaz, balik zitra poslu? Bohuzel moje chyba na tuto zpravu jsem uz neodpovedela, jelikoz jsem se podivala na profil na kterem temer nic nebylo a prisel mi neduveryhodny a navic zbozi jsem nove na internetu nasla levneji. Ano vim mela jsem odpovidat ale byla jsem zamestnana 3ma detma a zapomela jsem. Pan dal take nic nepsal tak jsem neresila, par dni na to. kkyz jsem byla v praci nechal manzel poslat zpet nejaky velky balik za cca 2500tosice kelikoz jsme ani jeden nic necekali a me nenapadlo ze i presto ze pan na otazku nedostal odpoved mi balik posle, nyni mi pise sms a vyhrozuje mi exekuci pokud mu neuhradim postovne vevysi 480kc i presto ze jsem souhlas k odeslani nedala a ani odnnej nedostala informaci ze balik poslal. Nevim zda opravdu muze k exekuci dojit coz bych nechtela, obvykle vse platim predem kartou proto jsem ani s nicim na dobirku nepocitala, mam i pripadnou konverzaci s profilem nejspise pana...nevim totoz s kym to resim neznam ani jmeno...na facebooku ho nema. Dekuji za odpoved

Dobrý den.
Váš dotaz se netýká výkonu exekuce ani oblasti insolvence (insolvenčního řízení). Dotaz proto prosím uložte do formuláře na stránce http://www.PoslatDotaz.cz
Děkujeme za pochopení.