Dobrý den prosím vás mám exekuci platební rozkaz prví dopis přišel v roce 2009 a poslední v roce 2010to byl poslední dopis od soudu nevím jestli to je promlčení

1 odpověď

Dobrý den prosím vás mám exekuci platební rozkaz prví dopis přišel v roce 2009 a poslední v roce 2010 to byl poslední dopis od soudu nevím jestli to je promlčení

Dobrý den, z Vašeho dotazu neplyne, zda bylo pouze ukončeno nalézací řízení nebo je vedeno i exekuční řízení. Pokud by byl vydán platební rozkaz v nalézacím řízení a věřitel nezačne během 10 let pohleávku exekučně vymáhat, pak se Váš dluh promlčí. Pokud je však exekuce zahájena, dluh se nepromlčuje. Zda jste účastník exekučního řízení jako dlužník, zjistíte na kontaktních místech czech point.