Výživné na zletilou

3 odpovědi

Dobrý den, již dva roky mi platí otec výživné, dostal to exekučně. Teď mi je 20, domluvila jsem se s otcem že by jsme to zrušili. A platil by mi nadále. Jelikož exekutor si strhává měsíčně víc jak polovinu. Šlo by to nějak udělat?
Děkuji

Dobrý den, pokud jste se dohodli, nechť Váš otec podá návrh na zastavení exekuce z důvodů dohody s Vámi na jejím zastavení. Oba návrh podepište a zašlete soudnímu exekutorovi. Za daných okolností musí soudní exekutor exekuci zastavit.