Dožívotní užívání bytu

4 odpovědi

Mám doživotní užívání bytu, muže exekutor vykonat mobiliární exekuci v tomto bytě? Předem děkuji za odpověd

Dobrý den, pokud jste povinný v dotčeném exekučním řízení nebo s Vámi povinný z exekučního řízení bydlí, může soudní exekutor vykonat v bytě, který užíváte, mobiliární exekuci, když je oprávněný zajistit movité věci všude tam, kde se povinný zdržuje. Vaše užívací právo k bytu na to nemá vliv.

Dobry den spatne jsem polozil otazku zkusim jeste jednou. Bydlim s exmanzelkou s kterou jsem rozvedeny jiz jedenacty rok majetkove jsme vyrovnavi nic my tu nepatri kromne mych osobnich veci. Mam zde dozivotni uzivani bytu cca pul roku mam zapsano v katastru nemovitosti. Jsem tu z duvodu pomoci exmanzelce ktera ma nemoc--rostrousena skleroza. Jsem povinny vuci exekuci. Dekuji za odpoved
čekejte
Váš dotaz byl přijat ke zpracování. Odpověď Vám přijde na emailovou adresu, kterou jste zadal/a při uložení dotazu. Děkujeme, že využíváte našich služeb.