Zaměstnavatel zvýšil v roce 2014 exekuční srážky ze mzdy, platu - příčina

1 odpověď

Dobrý den,
chtěla bych se prosím zeptat, jakto, že mi zaměstnavatel strhává v roce 2014 více peněz z platu (mám exekuci na plat) než-li v loňském roce 2013?
Díky za info

Dobrý den. Pokud Vám nebyl zvýšen plat (ve státním sektoru) nebo mzda (v soukromém sektoru) nebo jste neměla dohodu s oprávněným, podle které by se spokojil s nižšími částkami a kterou mohl odvolat, je postup zaměstnavatele neoprávněný. Obraťte se na exekutora s žádostí podle § 288 občanského soudního řádu, ve které uvedete, že žádáte o určení výše částky, která má být sražena.