zahájení exekuce zapsané v katastru nemovitostí

1 odpověď

Dobrý den ještě jednou,
před chvílí jsem na toto téma poslala dotaz, ale neprišly mi žádné údaje k platbě ani odkaz na plat. bránu atd. V seznamu dotazů můj dotaz není... Něco jsem přeskočila? Není někde u vás dotaz už uložený - abych to nemusela psát znovu...
Děkuji

Dobrý den, Váš dotaz se bohužel skutečně nezobrazil. Prosím zašlete jej ještě jednou.