lze ještě po novele insolvenčního zákona od 1.6 2019 zažádat o pevnou splátku při plnění více jak 50 % ?

1 odpověď

lze ještě po novele insolvenčního zákona od 1.6 2019 zažádat o pevnou splátku při plnění více jak 50 %?

Pěkný den,

chybí mi podstatná informace, zda máte podaný návrh nebo ne, a pokud máte, zda bylo řízení zahájeno před novelou nebo po novele IZ.

každopádně i po novele lze požádat o snížení splátky, popřípadě o stanovení pevné nezabavitelné částky v odůvodněných případech.