odroceni drazby z duvodu nedoruceni

1 odpověď

Dobrý den,
Jak je možné, že u dražby dochází opakovaně k odročení z důvodu "nedoručení usnesení o nařízení nového termínu dražby některým z účastníků řízení"?
Myslel jsem, že po určité době je i nevyzvednutá zásilka považována za doručenou (fikce doručení).
Děkuji

Dobrý den, v exekučním řízení se uplatňuje fikce doručení, tedy těm, kteří byli obesláni, písemnost exekutora doručena byla. Je však možné, že některým účastníkům se písemnost doručovala opožděně, z důvodů, které zřejmě vyplývají z vedené řízení (řízení neznám).