Vymáhání dluhu po ukončení insolvence

1 odpověď

Dobrý den,
mám řádně ukončenou insolvence, do které jsem se dostala víceméně kvůli bývalému příteli, kterému jsem dělala ručitelku na půjčku a on přestal splácet. Když se vymáhaná částka vyšplhala na cca 560000, -- zažádala jsem o osobní bankrot. Bývalý přítel o něj zažádal několik měsíců po mně.
Bylo mi řečeno insolvenčním správcem, že mám nárok na vymáhání dluhu po bývalém příteli. Oběma nabyla insolvence právní moci, tak se chci zeptat, jak mám postupovat a jelikoz jsem momentálně na MD, jestli mám nárok na právnickou pomoc zdarma.
Děkuji za odpověď

Pěkný den,

můžete se samozřejmě obrátit na bezplatnou pravni poradnu, kde vám pomůžou s vymáháním této pohledávky.
Můžete zkusit kontaktovat například organizací, která poskytuje poradenství v oblasti insolvence
Seznam na webu sako. justice.cz