Dobry den.Chtela bych se optat.S majitelem bytu jsem se domluvila ze se spritelem nahlasime trvale bydliste.Jelikoz mame oba exekuce a vybaveni bytu je majitele,tak se chci optat zda ma do smlouvy uvest ze nam v tom byte a baraku nic nepatri,nebo udelat z

1 odpověď

Pěkný den,

váš dotaz není kompletní, ale pokusím se zodpovědět.

určitě do nájemní smlouvy uveďte veškeré vybavení, které patří majiteli bytu. tuto nájemní smlouvu můžete následně předložit případnému exekutorovi.
Doporučuji věci co nejlépe specifikovat (televizor samsung, typ xxx ...)