Dobry den ,jsme v insolvenci a ted nam konci po peti letech mame zaplaceno 97% ale meli jsme zaplatit 100%.Myslite ze by nam mohl soud oddluzeni zamitnout?Nebo co pro to udelat.Dekuji za odpoved

1 odpověď

Pěkný den,

váš dotaz není kompletní, ale pokusím se zodpovědět.

určitě do nájemní smlouvy uveďte veškeré vybavení, které patří majiteli bytu. tuto nájemní smlouvu můžete následně předložit případnému exekutorovi.
Doporučuji věci co nejlépe specifikovat (televizor samsung, typ xxx ...)