Dlužník dostal dopis od exekutora do místa bydliště kde se nezdržuje - co teď?

1 odpověď

Dobrý den,
synovi přišel na poštu dopis od exekutora - bohužel se na trvalém bydlišti nezdržuje ani nezdržoval, ani nevím kde se zdržuje. Co s tím mam dělat?
Děkuji.

Dobrý den. Oznamte na poště, že na uvedené adrese je adresát neznámý. Nic s tím v podstatě dělat nemůžete.

Samozřejmostí každého občana je aktualizace adresy trvalého pobytu. Synovi zrušte trvalý pobyt v místě Vaší nemovitosti - více informací vizte zde:
ODKAZ