Řádné splácení dluhu exekutorovi - exekutor přesto zabavil movité věcí, jak se bránit?

1 odpověď

Dobrý den, 10/2012 jsem se s exekutorem dohodla na splátkovém kalendáři, řádně jsem splácela, i tak na mne podal další exekuci na movitý majetek. Můžu se nějak bránit?

Dobrý den. Možnost uzavřít s exekutorem splátkový kalendář závisí zcela na dobré vůli každého exekutora. Exekutor může vymáhat uloženou povinnost více způsoby najednou, proto v tomto případě nemáte možnost procesní obrany.