Exekuce nemovitosti - mohu ji stále užívat v době odvolání proti exekuci?

1 odpověď

Dobrý den,
byla mi exekučně prodána nemovitost k
podnikání. Nenabyla dosud právní moci a navíc připravuji odvolání. Mohu dále objekt užívat mám tam nájemce a mohu vybírat nájemné.

Dobrý den. Předpokládám, že nemovitost byla prodána v dražbě. Samozřejmě, že dokud rozhodnutí o příklepu nenabyde právní moci, je nemovitost Vaším majetkem a můžete ji užívat.