Dlouhodobá návštěva dlužníka a možnost exekuce v bytě hostitele

1 odpověď

Má exekutor právo navštívit nás a zabavit náš majetek, pokud by u nás byla na delší návštěvě sestra, na kterou je vedena exekuce.
Sestra je čerstvě po porodu a potřebuje pomoc s péčí o miminko.
Děkuji

Dobrý den. Pokud u Vás byl dlužník pouze na návštěvě, nemá u Vás trvalé bydliště ani doručovací adresu, neměl by Vás exekutor navštívit, neboť zde nelze oprávněně očekávat, že u Vás má dlužníka věci podléhající výkonu exekuce.