Neskončila mi insolvence

1 odpověď

Dobrý den mám schválenou insolvence od prosince 2013 splácí 100%svého dluhu po 5700 Kč s insolvence mi udělali prohlášený konkurz. Nevím kolik ještě dlužím proč mi neskončila po 5 letech insolvence. Můj ins. Správce na moje dotazy neodpovídá. Děkuji s pozdravem Václav Sekyrka

Dobrý den,
průběh Vašeho insolvenčního řízení můžete sledovat na webu: http://isir.justice.cz
Z insolvenčního rejstříku je patrné, že Vaše oddlužení bylo zrušeno z důvodu, že v průběhu oddlužení vznikaly další dluhy, které jste nehradil, a nadto jste se nezúčastnil jednání dne 12.12.2017.
Z poslední správy Vaší IS, Mgr. Evy Hradecké (která byla jmenována po předchozím IS, Ing. Divišovi, který v únoru 2018 zemřel), zároveň vyplývá, že jste nekontaktní, a soud Vám doručuje zásilky zveřejněním na úřední desce, neboť jste pravděpodobně soudu nesdělil aktuální doručovací adresu a na adrese trvalého bydliště si poštu nepřebíráte.

Kontaktujte tak neprodleně Vaší správkyni na emailu hradecka@insolvencnispravkyne-ehr.cz anebo tel. 777 175 197.