koupe bytu v exekuci

1 odpověď

majitelka bytu nemůže nijak nakládat s nemovitosti, neboť na nemovitosti je zapsán exekuční příkaz který byl k náhledu na KÚ 14.12.2017. Ihned jsem volal makléřce a hned jsem jí vše líčil ona mi nato odpovědela, že o tom ví, že mi zrovna chtěla volat a, že to budem řešit. Přijel jsem k ním na pobočku, kde už pro mě měli připravenou druhou kupní smlouvu s tím, že na bytě je uvalená exekuce a že jí vyplatí s peněz který měli v úschově, exekuce cca 132 tis a znovu chtěli podat navrh na vklad KÚ, než to podali, přibyly majitelce další exekuce o kterých mě ani neinformovali a platily je z úschovy, když už neměli peníze v uschově řekli mi, že neudělali žádnou chybu, chtěl jsem odstoupit od smlouvy ale bylo mi sděleno, že peníze mám chtít zpátky od majitelky p. Jaroslava Denková, že společnost M & M reality necítí, že by udělali nějakou chybu. Teď je situace taková že na bytě je 8 exekutoru který si dělají nároky na byt, já pořád nejsem zapsaný v KÚ jako vlastník bytu a hrozí že mi ho exekutoři vezmou a budu bez bytu a bez financi. už nevím na koho se obrátit budu moc rád, když mi pomůžete veškeré foto a dokumenty vám popřípadě zašlu. S pozdravem p. Andráší

Dobrý den, na základě Vašeho dotazu nelze z uvedených informací vyhodnotit, zda došlo k nějakému pochybení, a není možno v daném formátu poradny se případam detailně zabývat. Doporučila bych Vám obrátit se na některého právníka z řad advokátů, který s Vámi může případ projednat a navrhnout další postup ve věci, více na http://www.advokatikomora.cz.