Jak, kde zjistit zda je proti mě vedena exekuce

1 odpověď

Dobrý den,
v letech 2005 - 2009 jsem žila s bývalým přítelem. Po bouřlivém rozchodu v červnu 2009 jsem zjistila, že i částečně mou vinou je na mne uvalena exekuce. Postupem času vyšlo najevo, že dluhy se stále množí a to i díky bývalému příteli. Letos jsme došli ke společnému kompromisu, jak dluhy splácet (i když je exekuce vedena na mé jméno dluhy jsou společné). Ráda bych se však zeptala kde a jak se dá zjisti, jestli je další exekuce v pořadí? Jestli se ještě mohou objevit nějaké další dluhy. Velmi děkuji za odpověď.

Dobrý den. Informace o všech nařízených exekucích zjistíte z centrální evidence exekucí na ODKAZ.