Exekuce vězně a vyhlášení osobního bankrotu po propuštění na svobodu

1 odpověď

Kamarád je ve vězení, 2008-2014, zbývají mu ještě tři roky (do 2017).
Ve VTOS pracuje, jako zámečník. Má však různorodé závazky, většinou ji soudních exekucí, cca 1.500.000 Kč.
Jaké kroky by jste mu doporučil realizovat ve vězení (na svobodě). Možná, že jej na podmínku propustí ke konci roku 2014. Vlivem těchto pohledávek, mohl by vyhlásit na sebe bankrot? Ještě i ve vězení, když má možnost pracovat a splácí postupně své dluhy, asi 100 tis.).
Předem děkujeme. Přejeme hezký den.

Dobrý den. Samotná skutečnost vícero exekucí ještě automaticky neznamená, že návrhu na osobní bankrot bude vyhověno. Detailní informace o osobním bankrotu a podmínky jaké musí předlužená osoba splňovat jsou uvedené zde:
ODKAZ