Zabezpečení domu proti předluženému spolumajiteli - je možná výměna FAB zámku?

1 odpověď

Manželka vlastní polovinu rodinného domu, v druhé polovině má nahlášeno trvalé bydliště člověk, který je v dražbě na druhou polovinu. V bytě již nebydlí, jelikož nemá plynový kotel, má odpojený přívod elektrické energie - holobyt. Chci se Vás zeptat, zda má mít stále přístup do domu a bytu, který je v dražbě. Má obrovské dluhy, za koupi bytu ve výši 1.000.000 Kč má půjčku od KB, kterou nesplácí. Vyměnil jsem zámek od hlavního vchodu.
Jak postupovat, jaké máme práva a povinnosti.
Děkuji za radu.

Váš dotaz se netýká výkonu exekuce. Dotaz prosím uložte do formuláře na stránce ODKAZ. Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině.
Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9-11. hodinou na stránce ODKAZ.