Několik exekucí a řešení osobním bankrotem, oddlužením

1 odpověď

Mám 3 exekuce a platím jeden úvěr. Strhává se mi ze mzdy úvěr a 1 exekuce. Na další exekuce už nezbývají peníze, abych mohl splácet ty další. Nechci, aby mi zabavili majetek. Tak sem se rozhodl o osobní bankrot. Měl bych nějakou naději se těchto dluhů u Vás zbavit?

Váš dotaz se netýká výkonu exekuce, ale návrhu na oddlužení.
Detailní informace o osobním bankrotu a podmínky jaké musí předlužená osoba splňovat jsou uvedené zde:
ODKAZ