Podmínka za úvěrový podvod a řízení v opilosti - půjdu do vězení?

1 odpověď

Dobrý den,
čekám na schválení soudu na oddlužení cca 50-60% z částky 800 000 Kč. Insolvečnímu správci zasílám poplatek než soud určí oddlužení.
Dluhy vznikly z nezaplacených půjček kvůli které mě stíhá i policie (úvěrové podvody). Spáchal jsem trestný čin řízení vozidla pod vlivem návykové látky (alkohol, 1.07 promile).
Budu mít tedy soud za úvěrový podvod počítám že bych mohl dostat podminku (kéž by), jenže když mi dá podmínku i soud za řízení pod vlivem alkoholu zhruba ve stejnou dobu?
Je to neskutečně co se mi stalo jsem obyčejný člověk s rodinou nedovedu si představit že budu muset jít sedět?
Jak myslíte že soudy tohle vyřeší?

Dobrý den.
Váš dotaz se netýká výkonu exekuce ani oblasti insolvence (insolvenčního řízení). Dotaz proto prosím uložte do formuláře na stránce http://www.poslatdotaz.cz
Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině.
Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9. -11. hodinou na stránce
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/chat.html.