Přepis automobilu, vozidla na dlužníka v registru vozidel - hrozí exekuce vozidla?

1 odpověď

Dobrý den,
mám exekuci na mzdu, strýc o tom neví a rozhodl se na mě přepsat svůj osobní automobil, vozidlo. Nekupovala jsem ho, ale bude na mne přepsané. Jezdit s ním též nebudu. Může se stát, že o to auto může strýc přijít, když mám exekuci na plat?
Děkuji.

Dobrý den. Pokud je na Vás nařízena exekuce, lze vykonat všemi přípustnými způsoby, přičemž je možné její provedení i několika způsoby najednou. Lze tedy provést exekuci prodejem movité věci (automobilu) i přesto, že již na Vás je nařízena exekuce srážkami ze mzdy.