Exekuce bývalého manžela s trvalým bydlištěm u exmanželky - hrozí v bytě, domě exekuce?

1 odpověď

Dobrý den, rozvod manželství 2007, bývalý manžel má trvalé bydliště u mě, jeho pošta ohledně exekucí mi chodí domů, ač tu manžel 7 let nežije. Jak se mám bránit, abych nepřišla o majetek? Mohu zrušit trvalé bydliště manželovi ve své nemovitosti.
Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den.
Zrušení trvalého bydliště je možné ihned - postup vizte zde: ODKAZ. Není mi zřejmé, proč jste tuto věc zanedbala a trvalé bydliště nezměnila ihned po rozvodu manželství.
Vracejte poštu, která chodí Vašemu bývalému manželovi, odesílatelům s odůvodněním, že adresát na uvedené adrese již 7 let nebydlí.
Více nemůžete udělat.