Zastavení exekuce pro dluh u BEZREKLAMKY s. r. o. - podvodná firma

1 odpověď

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat co mám udělat když na mě byla vystavena exekuce, kterou na mě podala firma BEZREKLAMKY s. r. o. podal sem proti exekuci odvolaní, protože tato firma je podvod. Jak mám postupovat dále, aby exekuce byla zastavena a aby nebyla zahájena nová exekuce. Taktéž jsem se připojil k hromadné žalobě.

Dobrý den. Neuvádíte žádné skutkové okolnosti, které by umožňovaly odpovědět na Váš dotaz. Pokud tvrdíte, že tato firma je podvod, jedná se o Vaše tvrzení. Pokud se jedná o existující s. r. o. , které na Vás podalo exekuční návrh, můžete jedině vyčkat, jak dopadne Vaše odvolání, případně žaloba.