Sloučení exekucí - podmínky, pravidla, postup, informace

1 odpověď

DOBRÝ VEČER, KAMARÁDKA MÁ TŘI EXEKUCE KAŽDÁ JE U JINÉHO EXEKUTORA JISTINU DLUHU MÁ SPLACENOU JE MOŽNÉ SLOUČIT EXEKUCE K JEDNOMU EXEKUTOROVI. NA DOTAZ JI EXEKUTOR ODEPSAL, ŽE TO MOŽNÉ NENI. PŘIPADÁ MI ABSURDNÍ PLATIT KAŽDOU EXEKUCI EXETUROVI 80.000 KČ DĚKUJI

Dobrý den. Sloučení exekucí je možné za předpokladu, že jednotlivá vymáhaná plnění (jistiny) nepřevyšovaly 10.000, - Kč. Pokud je tato podmínka naplněna, tj. ani jedna z jistin nepřevyšovala 10.000, - Kč, lze podat návrh na sloučení exekucí k exekučnímu soudu (v jehož obvodu má povinný trvalé bydliště).