Exekuce s. r. o. v likvidaci a zrušení sídla firmy

1 odpověď

Prosím o radu při zrušení sídla firmy
Vlastníme RD, kde žije naše 5-členná rodina. Před lety umožnil můj muž svému bratrovi (bydlí jinde), aby si na naší adrese "papírově" zřídil sídlo své firmy. Všechno bylo v pořádku dokud se můj švagr nedostal do potíží a návštěv exekutorů.
Byly nám zabaveny některé věci - po prokázání vlastnictví a finančním urovnání posléze vráceny. Usilovali jsme o zrušení sídla firmy u nás, ale bylo nám písemně z Krajského soudu sděleno, že firma je v likvidaci a tudíž se s tím nedá po tu dobu nic dělat. Já s manželem navíc nejsme účastníky řízení a z tohoto titulu nemáme nárok na žádné informace. Nikdy jsme se švagrovou firmou neměli nic společného. Od poslední návštěvy exekutora již uběhl rok (nic nám nebylo zabaveno). Jak dlouho se máme ještě strachovat o náš majetek? Švagrova firma - spol. s r. o. , je stále vedená v obchodním rejstříku. Stále žijeme pod tlakem, kdy už to skončí? Co máme dělat? Hrozí nám ještě nějaká exekuce majetku? Předem děkuji za celou naši rodinu.

Nařízení a provedení exekuce na s. r. o. v likvidaci nic nebrání. Jestli hrozí ještě nějaká exekuce nelze říci, to je spíše otázka pro věštce.