exekuce na půl roku zaplacenou pohledávku

1 odpověď

Dobrý den, před půl rokem jsem zaplatil exekutorovi pohledávku která původně činila 6000 kč ale mě přišlo už zaplatit 158000kč stím že mi poslali usnesení o prodeji nemovitosti a týden nato mi přišlo rozhodnutí o víměře ceny odhad nemovitosti aniž by u mne byl odhadce. Dluh jsem tedy zaplatil a ted mi prišlo od jiného exekutora žemám yaplatit ten samí dluh co mam v tomto případě dělat jsem už stalými intr\kami exekutorů unaven příde mi že to je banda podvodníků a obyčejný člověk aby se bránil jak před mafií. předem děkuji za odpověd.

Dobrý den. Pokud se jedná o exekuci na stejnou pohledávku, která je již uhrazena, podejte návrh na zastavení exekuce podle § 55 exekučního řádu. V něm uvedete, že jste povinný a navrhujete zastavení exekuce, neboť pohledávka, včetně všech nákladů soudního a exekučního řízení, jakož i úroků z prodlení, byla uhrazena. Návrh se podává u exekutora, který vede exekuci, tj. v tomto případě ten exekutor, který Vám napsal jako druhý v pořadí.