SLOUČENÍ EXEKUCI

3 odpovědi

dobry den chtěla bych se zeptat mam 2 exekuce jedna častka činy celkem 31000 kc a druha častka celkova čini 28000 kč je to od jednoho věřitele ale exekutor je kazdy jiny jak a kde mam podat navrh na sloučeni exekuce dekuji za Vaši odpověd

Dobrý den. Podmínkou sloučení exekucí je, že vymáhaná jistina v každé exekuci nepřevyšuje 10.000, - Kč (tj. bez nákladů a odměny exekutora). Pokud je tato podmínka splněna, můžete podat návrh na sloučení exekucí u exekučního soudu, tj. okresního soudu, v jehož obvodu máte trvalé bydliště.

dobry den děkuju za Vaši odpověd a jak nebo kde zjistim kolik jsou naklady a odměny exekutora? Abych mohla vypočitat čisty dluh děkuju

Dobrý den. Náklady a odměna exekutora jsou vyčísleny v exekučním příkazu. Pokud jej nemáte, musíte nahlédnout do exekučního spisu v sídle exekutorského úřadu.