Nezabavitelné minimum 2014, nezabavitelná částka v roce 2014

1 odpověď

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mam bohužel spostu exekuci a doposud mi to bylo z platu strháváno do nezabavitelné částky pro mzdu, bude to tak i nadále v roce 2014, že to muzou zamestnavatele strhávat do této částky? Děkuji

Dobrý den. Úprava nezabavitelné částky se od 1.1.2014 nemění a srážky tedy budou i v roce 2014 prováděny stejným způsobem jako v roce 2013.