Vymazání z registru dlužníků Solus po splacení exekuce - postup, informace

1 odpověď

Dobrý den, stále jsem v registru dlužníků, i když mám vše řádně splaceno asi dva roky. Existuje možnost žádosti o výmaz? Slyšel jsem, že bez mého souhlasu nemohu v registru být, pokud je to pravda, jak je možné, že registry existují? děkuji za odpovědˇ. Pavel

Již řešeno, vizte zde: ODKAZ